Sıkça Sorulan Sorular

♥ Ürünleriniz ev yapımı mı?

İnternet sayfasında gördüğünüz tüm ürünler tek tek ve özenle Ebru Candansever’in atölye olarak kullandığı evinde hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

♥ Ürün süslemelerinde kullandığınız malzemeler ne kadar kaliteli?

Kurabiye ve keklerin yapımında kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler mutfağımızda kullandığımız  kaliteli markalardan olup, süslemede kullanılan malzemeler ise dünyaca ünlü markaların ürünlerdir. 

♥ Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişler sadece yazılı olarak kabul edilmektedir. internet sayfasından beğenmiş olduğunuz bir modeli seçebilir veya kişiye özel bir çalışma hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

♥ Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim?

Tüm ürünler sipariş üstüne hazırlanıp taze bir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir, bu yüzden hazırda ürün örnekleri bulunmayıp, pek çoğunun fotoğrafı  instagram ve facebook adresimizde yayımlanmaktadır. Bu nedenle ürünleri görerek sipariş vermeniz ne yazık ki mümkün değildir. Ancak ziyaretinizi model belirleme veya tanışma amaçlı yapmanızdan memnuniyet duyarız.

♥ Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?

Siparişinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 2-3 hafta önce kesinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilmektedir. Zaman zaman oluşan yoğunluk nedeniyle herhangi bir sıkıntı yaşamamak için siparişinizi mümkün olduğunca erken kesinleştirmenizde fayda vardır.

♥ Ürünlerinizi ne tip ambalaj ya da paketlerde sunuyorsunuz?

Tüm ürünler tek tek poşetlenerek, kutusu ile birlikte gönderilmektedir. Fiyatlarımıza ürünlerin tek tek poşetlenmesi ve hediye paketi şeklinde sunulması da dahildir. Bunların dışında ürünlerin sunumu sepet, kova vb. şekillerde  istendiği  taktirde artı ücret talep edilmektedir.

♥ Kargo ile gönderi yapabiliyor musunuz?

Ürünlerimiz kargo ile Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir. Ancak, kargo bedelinin alıcı tarafından ödenmesini istemediğiniz durumlarda, kargo bedeli sipariş ile birlikte talep edilmektedir.

Paketleme, oldukça özen gösterilerek yapılmakta olup, müşterilerimizin şehiriçi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır.
Navigate
JAPON ÇEKİRDEĞİ - BUTİK KURABİYE, CUPCAKE VE PASTA BLOGU | COPYRIGHT © 2017 EBRU CANDANSEVER BEYOĞLU. BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR.
BU SİTEDE KULLANILAN TÜM FİKİR, İÇERİK VE FOTOĞRAFLAR JAPON ÇEKİRDEĞİ VE YAZARI EBRU CANDANSEVER BEYOĞLU’YA AİTTİR.
İZİNSİZ OLARAK KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKRİ VE SANAT ESERLERİ YASASI’NA GÖRE SUÇ SAYILMAKTADIR.


Tasarım : Blogger Tasarım